Fundacja w mediach

  Telewizyjny Kurier Warszawski TVP3:

W dniu 11 stycznia 2017 roku został wyemitowany reportaż z udziałem Prezes Fundacji psycholog dr Oksany Dąbrowskiej oraz rehabilitantów fundacji Izabeli Haraburdy i Michała Wójcika wraz z podopiecznymi fundacji z Górki Szczęśliwickiej w Warszawie, dotyczący realizacji przez Fundację „Dobra Wioska” programu rehabilitacji „Aktywna zima z  Fundacją „Dobra Wioska”.  Reportaż zawiera wywiad ze specjalistami fundacji i rodzicami oraz ujęcia z zajęć  z narciarstwa rehabilitacyjnego, w tym z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu Piloted Dual Ski, przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zajęcia w ramach programu narciarstwa rehabilitacyjnego  przeznaczone są dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi, dziecięcym porażeniem mózgowym, problemami neurologicznymi.


Radio4  Polskie Radio Czwórka:
25 stycznia 2014 roku w programie „Konturówka” Polskiego Radia Czwórka gościem byłą Prezes Fundacji „Dobra Wioska” Oksana Dąbrowska. Tematem spotkania była autorska metoda delfinoterapii opracowana przez Oksanę  Dąbrowską. Czwórka zatytułowała reportaż „Delfinoterapia to lek na całe zło” – naszym zdaniem bardzo trafne określenie. Zapraszamy do posłuchania.


 

Dziecinada

27.10.2013 na zaproszenie Małgorzaty Konczanin z Polski Związek Logopedów Prezes Oksana Dąbrowska wystąpiła razem z zapraszającą w Programie Dziecinada w Radio Olsztyn, aby opowiedzieć dzieciom o delfinach i delfinoterapii, pytań było mnóstwo, jak to u dzieci.

 

 

 


 

Wywiad ZM 001_maly_341x480

   artykul o delfinoterapii Zdrowie Menagera

Zdrowie menedżera nr 3/2013 – Wywiad z Oksaną Dąbrowską „O delfinoterapii, zdrowiu i wątpliwościach naukowych”.

 

 

 

 

 


 

Artykul Delfiny zaśpiewły dla Zuzanki-page-001

Tygodnik Brzesko – Bocheński  1.03.2013

Artykuł dotyczący naszej podopiecznej Zuzanny Trojan w Tygodniku Brzesko-Bocheńskim:

Artykul Delfiny zaśpiewły dla Zuzanki

 


 

KBC24

Reportaż o Otwartym Dniu Delfinoterapii w Bochnii w lokalnym portalu regionalnym KBC24 24.02.2013

 

 

 


 

Dzien dobry TVN

30.11.2010  w programie „Zielone Drzwi”  Dzień Dobry TVN był  wyemitowany krótki reportaż na temat delfinoterapii i Fundacji „Dobra Wioska”. Gośćmi w studio były nasze delfinoterapeutki: Izabela Haraburda oraz Katarzyna Seta.

Pobierz reportaż

Oficjalna strona programu Zielone Drzwi


 

Pytanie na śniadanie

styczeń 2008
Oksana Dąbrowska oraz Magdalena Baczyńska były gośćmi w studio TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie” – temat spotkania „Delfinoterapia”. Pobierz