Fundacja w mediach

PORTAL PRESTO: WYWIADY OKSANA DĄBROWSKA: DELFIN KOCHA BEZWARUNKOWO [ROZMOWA O DELFINOTERAPII]
Oksana Dąbrowska: Delfin kocha bezwarunkowo [rozmowa o delfinoterapii]
Magdalena Burek
23.01.2022Telewizyjny Kurier Warszawski TVP3: link na YT

W dniu 11 stycznia 2017 roku został wyemitowany reportaż z udziałem Prezes Fundacji psycholog dr Oksany Dąbrowskiej oraz rehabilitantów fundacji Izabeli Haraburdy i Michała Wójcika wraz z podopiecznymi fundacji z Górki Szczęśliwickiej w Warszawie, dotyczący realizacji przez Fundację „Dobra Wioska” programu rehabilitacji „Aktywna zima z  Fundacją „Dobra Wioska”.  Reportaż zawiera wywiad ze specjalistami fundacji i rodzicami oraz ujęcia z zajęć  z narciarstwa rehabilitacyjnego, w tym z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu Piloted Dual Ski, przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zajęcia w ramach programu narciarstwa rehabilitacyjnego  przeznaczone są dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi, dziecięcym porażeniem mózgowym, problemami neurologicznymi.  Polskie Radio Czwórka:
25 stycznia 2014 roku w programie „Konturówka” Polskiego Radia Czwórka gościem byłą Prezes Fundacji „Dobra Wioska” Oksana Dąbrowska. Tematem spotkania była autorska metoda delfinoterapii opracowana przez Oksanę  Dąbrowską. Czwórka zatytułowała reportaż „Delfinoterapia to lek na całe zło” – naszym zdaniem bardzo trafne określenie. Zapraszamy do posłuchania.27.10.2013 na zaproszenie Małgorzaty Konczanin z Polski Związek Logopedów Prezes Oksana Dąbrowska wystąpiła razem z zapraszającą w Programie Dziecinada w Radio Olsztyn, aby opowiedzieć dzieciom o delfinach i delfinoterapii, pytań było mnóstwo, jak to u dzieci.Artykuł o delfinoterapii w „Zdrowie Menagera”

Zdrowie menedżera nr 3/2013 – Wywiad z Oksaną Dąbrowską „O delfinoterapii, zdrowiu i wątpliwościach naukowych”.Tygodnik Brzesko – Bocheński  1.03.2013

Artykuł dotyczący naszej podopiecznej Zuzanny Trojan w Tygodniku Brzesko-Bocheńskim:

Artykuł Delfiny zaśpiewały dla ZuzankiReportaż o Otwartym Dniu Delfinoterapii w Bochnii w lokalnym portalu regionalnym KBC24 24.02.201330.11.2010  w programie „Zielone Drzwi”  Dzień Dobry TVN był  wyemitowany krótki reportaż na temat delfinoterapii i Fundacji „Dobra Wioska”. Gośćmi w studio były nasze delfinoterapeutki: Izabela Haraburda oraz Katarzyna Seta.

Pobierz reportaż

Oficjalna strona programu Zielone DrzwiTVP2, program „Pytanie na śniadanie” – styczeń 2008:
Oksana Dąbrowska oraz Magdalena Baczyńska były gośćmi w studio TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie” – temat spotkania „Delfinoterapia”.