Jak się zgłosić?

KROK PO KROKU:

Aby otrzymać dokładną  wycenę turnusu z kosztami ubezpieczeń napisz na biuro@dobrawioska.pl i poproś o wycenę, do tego podaj:  wybrany termin (terminy), datę urodzenia dziecka/dzieci, ilość dorosłych oraz preferowane miejsce wylotu (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków).
Aby się zgłosić:

1. Prosimy wypełnić Formularz zgłoszeniowy na delfinoterapię w formacie MS Word ze wskazaniem terminu turnusu.

2. Następnie przesłać go na adres e-mail:  biuro@dobrawioska.pl  wraz z dokumentacją medyczną.

3. Po weryfikacji danych dziecka skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie i wyślemy szczegółową ofertę.

4. Po uzgodnieniu szczegółów pakietu podróżniczego i terapeutycznego przesyłamy mailowo  umowę do podpisania.

Przy podpisaniu umowy wpłaca się zaliczkę 10-30 % wartości pakietu turystycznego do biura podróży oraz 600 EUR zaliczki za delfinoterapię do fundacji. Dopłata do całości następuje na 40 dni przed wylotem.

5. Jak rozliczyć wyjazd na delfinoterapię ze środków 1% zgromadzonych w fundacjach

* Prowadzimy Państwa przez wszystkie etapy przygotowań do wyjazdu. Pomagamy w zakresie: realizacji płatności, opieki na lotnisku i po przylocie do Turcji, opiekę podczas turnusów.


Niezbędne dokumenty medyczne. Prosimy wysyłać na nasz adres e-mail skan wyłącznie  najważniejszych dokumentów medycznych.

– Krótki wypis z historii choroby dziecka ewentualnie orzeczenie o niepełnosprawności;

– Zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do delfinoterapii oraz przelotu samolotem. W razie nie dostarczenia rodzice podejmują decyzję o delfinoterapii na własną odpowiedzialność (tak brzmi zapis w umowie);

– Wypisy dotyczące dziecka ze specjalistycznych ośrodków medycznych, w których dziecko pozostaje na obserwacji i leczeniu;

– Wyniki ostatniego badania EEG lub rezonansu magnetycznego (dokonanego nie później, niż 6 miesięcy wstecz) – wskazane przy aktywności padaczkowej;

– Zdjęcie dziecka;

– Inne dokumenty (opinie lekarzy, wyniki badań przez psychologów, logopedów i t.d.)

Zapisy na delfinoterapię przyjmujemy przez cały rok. Okres oczekiwania na delfinoterapię zależy od wolnych terminów, czasami może trwać do 6 miesięcy. Przyjęcie na delfinoterapię następuje po zapoznaniu się z przesłanym Formularzem zgłoszeniowym przez specjalistów fundacji.

Faktury wystawiane są na prośbę klienta w terminie do 2 tygodni od daty wykonania usługi (wyjazdu). Istnieje możliwość rozbicia całości kwoty wyjazdu na kilka mniejszych faktur. Faktury wystawiamy wyłącznie po pisemnym potwierdzeniu od klienta (e-mail), włączając w to dopłaty. W przypadku pobierania należności z subkont w innych fundacjach klient powinien zlecić wystawienie faktury z uwzględnieniem terminów płatności danej fundacji.

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających na delfinoterapię – plik rozsyłany do rodziców wraz z umową.

Skafandry do delfinoterapii (link do Forum):

Mogą być kupione gotowe lub szyte na zamówienie. Kontakty do firm zapewniających szyte na miarę skafandry do delfinoterapii (przy zamówieniu należy podać, że jadą Państwo na delfinoterapię z Fundacją Dobra Wioska oraz dane dziecka i nazwę fundacji z której będzie rozliczana płatność za skafander):
http://www.eques.com.pl
www.oceanpro.pl
http://www.cressi.com; e-mail: g.deregowski@cressi.com, tabela rozmiarów