Jak pozyskać dofinansowanie?

Nasza fundacja realizuje różnorodne programy rehabilitacyjne z delfinoterapią, aquaterapią, narciarstwem, arteterapią, terapią psychologiczną i logopedyczną, do których udzielamy dofinansowań:
1) dofinansowanie pochodzące ze zbiórki publicznej, lub zwykłej zbiórki dla danego podopiecznego fundacji. Aby uruchomić tę formę wsparcia należy zgłosić dziecko jako podopiecznego fundacji, w kolejnym kroku pozyskać od nas zaświadczenie o tym, że dziecko zakwalifikowało się na dany program rehabilitacyjny i że nasza fundacja prowadzi zbiórkę publiczną na ten cel, następnie rozpowszechniać informację o zbiórce.
Aby zgłosić dziecko jako podopiecznego naszej fundacji należy przysłać mailem wypełniony Formularz zgłoszenia podopiecznego, Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zdjęcia dziecka w formie JPG oraz apel.
Nasza fundacja prowadzi zbiórki WYŁĄCZNIE na organizowane przez nas turnusy. W razie nie wykorzystania zebranych środków w ciągu roku od ukończenia zbiórki uzbierana kwota przechodzi na innego podopiecznego fundacji.
2) dofinansowanie z tytułu zakupu pakietu turystycznego przez nasze biuro, wynosi 2% wartości kwoty ujętej w rezerwacji turystycznej. Każda osoba, która zamawia jakąkolwiek usługę turystyczną przez  Dobra Wioska Travel przekazuje 2% jej wartości na turnus rehabilitacyjny naszych podopiecznych ze wskazaniem konkretnego dziecka.

3) Dofinansowania pochodzące ze środków z 1% zgromadzonych na subkoncie  grupy zadań OPP pod nazwą „10009- Grupa OPP – Oksana Dąbrowska”,  prowadzonej przez Fundację SEDEKA. Prezes Fundacji Oksana Dąbrowska jest kierownikiem tej grupy,  dzięki temu możesz przekazać  1%  na delfinoterapię oraz inne formy rehabilitacji dla podopiecznego Fundacji Dobra Wioska za pośrednictwem subkonta  pod nazwą”10009- Grupa OPP – Oksana Dąbrowska”.

4) Dofinansowania pochodzące ze środków z 1% zgromadzonych na subkoncie dziecka w innych fundacjach OPP. Środki mogą być przekazane przez inne fundacje bezpośrednio na konto naszej fundacji na podstawie wystawionej przez naszą fundację faktury. W kwestii pozyskania środków z 1 % prosimy zwrócić się do Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą lub Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”