Kadra

PhD Oksana Dąbrowska – Kierownik programu delfinoterapii, delfinoterapeutka

Zuzia2 Psycholog, absolwentka UKSW. W 2014 roku pozyskała tytuł PhD w dziedzinie psychologii medycznej za pracę naukową w temacie komunikacji i delfinoterapii.  Od ponad 10 lat zajmuje się delfinoterapią, jest delfinoterapeutką, autorką oraz twórcą pierwszego polskiego programu delfinoterapii, realizowanego od 10 lat przez Fundację „Dobra Wioska”.
Od wielu lat pracuje jako psycholog z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami.  Jest psychoterapeutką,  arteterapeutką oraz założycielką Teatru Procesu, w ramach działalności którego rozwija metodę „Teatr procesu”, opartą na technikach psychodramy i psychologii procesu A.Mindella. Realizuje projekty związane z wykorzystaniem sztuki w edukacji i terapii. Jej pasją jest tworzyć i wcielać w życie nowe pozytywne jakości. Poza tym lubi śpiewać, muzykować, tańczyć i podróżować.
Jej specjalizacja w delfinoterapii to osoby z autyzmem oraz zespołami genetycznymi, oprócz tego na turnusach zajmuje się  prowadzeniem zajęć arteterapeutycznych oraz konsultacji psychologicznych.


 Izabela Haraburda –  delfinoterapeutka

Iza Pedagog, absolwentka AWF we Wrocławiu oraz Wydziału Psychologii Rehabilitacji na Uniwersytecie Warszawskim, specjalista d.s. wychowania zdrowotnego i gimnastyki korekcyjnej, instruktor Halliwick, ratownik wodny, opiekun kolonijny, instruktor narciarstwa, ukończyła z wyróżnieniem kurs „Animator zabaw dla dzieci”.
Od samego początku związana z programem delfinoterapii fundacji. Odbywała staże w ośrodkach w Turcji (Kusadasi i Alanya) oraz na Krymie (Jałta). Podczas delfinoterapii pracuje z dziećmi z wieloma dysfunkcjami i sprzężeniami.


 


Tomasz Wójcik – delfinoterapeuta

Student socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek komunikacja społeczna. Pasjonat gotowania i muzyki klasycznej.
Odbywał staż w Turcji (Kusadasi). Jego specjalizacja w delfinoterapii to osoby z autyzmem.