Charytatywny maraton Zumby dla Michała Gumieniaka

maraton_zumba (2)


Michałek jest chłopcem zmagającym się z ciężką chorobą, jaką jest autyzm. Największe postępy w rozwoju osiągnął po delfinoterapii, zatem marzeniem jego rodziców był kolejny wyjazd i kontynuacja leczenia. Na drodze do celu stanęły koszty przedsięwzięcia. Wtedy, nie po raz pierwszy, pojawił się pomysł organizacji Charytatywnego Maratonu Zumby.

maraton_zumba (3)
9 stycznia w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 we Lwówku Śląskim wielu miłośników zumby stanęło na parkiecie, by w ciągu kilku godzin wytańczyć małemu gryfowianinowi delfinoterapię. I dali radę. Jak zawsze, bo „zumbowicze” są wspaniali i niezwyciężeni. Ponownie udowodnili swoją wielką siłę i moc sprawczą.

 

W trakcie maratonu zebrano 6.178, 04 zł. Kwota ta w znacznym stopniu przyczyni się do wyjazdu Michałka na delfinoterapię.

maraton_zumba (5)
Wielkie brawa dla Komitetu Organizacyjnego, dla wszystkich wyciskających siódme poty uczestników, dla publiczności oraz dla wszystkich tych, którzy finansowo i rzeczowo wsparli akcję.

 

maraton_zumba (1)

Rodzice Michała Gumieniaka oraz Komitet Organizacyjny z całego serca dziękują wszystkim ludziom dobrej woli za udział w Maratonie oraz za pomoc w jego organizacji.