029 Jagoda

Data urodzenia: 16.07.1997jagoda-gunia
Podstawowa diagnoza: padaczka, choroba psychiczna, opóźnienie społeczne w stopniu znacznym

Prosimy o pomoc i wsparcie dla podopiecznej Fundacji Dobra Wioska Jagody.

Jagoda bardzo chciałaby wyjechać na turnus z delfinoterapią na Ukrainę, niestety nie posiada wystarczającej ilości pieniędzy aby mogła za niego zapłacić. Zwracamy się z prośbą i wsparcie dla Jagody i pomoc w spełnieniu jej marzenia.

A tak Jagoda pisze o sobie:

“Bardzo proszę o dofinansowanie mnie Jadzi do turnusu rehabilitacyjnego z delfinoterapię na Ukrainie, mam 19 lat i choruje na padaczkę która się pogarsza , a mam ją od 6 roku życia , ale w szkole podstawowej mówili że coś jest nie tak , i później się okazało że mam padaczkę . Choruję też na chorobę psychiczną którą zdiagnozowano w 2 klasie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Krakowie nr 14 i mam bardzo duże problemy z rówieśnikami , ponieważ mam opóźnienie społeczne , i mam też problemy z niektórymi czynnościami np. myciem głowy , boje się ciemności .Mam też orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim , ale to może się zmienić ponieważ mój stan się pogarsza.

Chciałabym jechać na ten turnus bo zwierzęta mnie uspokajają i wtedy jestem spokojniejsza

wtedy mój stan się polepsza , a poza tym kocham zwierzęta , pływać i wodę w wodzie czuje się jak ryba jakbym była zdrowa a zwierzęta mi bardzo pomagają . I bardzo bym chciała jechać na ten turnus bo mi może by bardzo dużo pomógł. DLATEGO PROSZĘ BARDZO WAS O WSPIERANIE MNIE I DOFINANSOWANIE DO TEGO TURNUSU Z DELFINOTERAPIĄ PROSZĘ bym była bardzo szczęśliwa.”

Dołączamy się do prośby Jagody

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dobra Wioska

PKO BANK POLSKI S.A.
74 1440 1387 0000 0000 1289 2926

tytułem:
Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 029 Jagoda