022 Cezary

Cezary PiniążekData urodzenia: 23.10.2007
Podstawowa diagnoza: autyzm

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przedstawić Wam Czarka, nasz syn cierpi na autyzm dziecięcy (całościowe zaburzenia rozwoju) ma 8 lat. Nie mówi i ma problemy ze zrozumieniem. Często zamyka się w swoim świecie, co bardzo utrudnia z nim kontakt. Od 4 roku życia jest ciągle rehabilitowany. Terapeuci dokonują wszelkich starań by Czarek zaczął komunikować.

Nie dawno dowiedziałam się o delfinoterapii i jej działaniu na dzieci z autyzmem. Polega ona na bezpośrednim kontakcie z delfinem. Podstawą delfinoterapii jest tzw. „model sonaforetyczny” gdzie delfin występuje w roli naturalnego ultradźwiękowego sonaru. Wynikiem jego oddziaływania jest pozytywna stymulacja centralnego układu nerwowego. Terapia jest prowadzona pod kontrolą psychoterapeuty. Koszt turnusu jest dość duży i nie stać nas aby opłacić taki wyjazd z własnych środków.

Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Każda przelana złotówka na konto Fundacji Dobra Wioska zwiększa szanse na terapię Czarka. Pokładamy wszelkie nadzieje, że ta terapia pomoże „otworzyć” nam naszego syna.

Za każdą okazaną pomoc, bardzo serdecznie dziękujemy.

Rodzice

Czarek zbiera na turnus rehabilitacyjny z delfinoterapią, każda pomoc jest bardzo ważna.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dobra Wioska

PKO BANK POLSKI S.A.
74 1440 1387 0000 0000 1289 2926

tytułem:
Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 022 Cezary