017 Michał

Michałek

Data urodzenia:05.03.2005
Podstawowa diagnoza: autyzm wczesnodziecięcy

Michałek jest chłopcem autystycznym. Zdiagnozowano go gdy miał 2 latka, to brzmiało jak wyrok. Od tamtej pory trwa nieustanna walka o jego prawidłowy rozwój. Mieszkamy w małej miejscowości. Do najbliższych terapeutów mamy 150km.Michałek większość dnia spędza na terapii i w podróży. Serce ściska, a łzy same się leją na myśl jakie dzieciństwo ma mój syn. Trwa to już 4 lata, ale są ogromne postępy więc nie poddajemy się. Największe zauważyliśmy po delfinoterapii, delfiny bardzo korzystnie wpływają na naszego synka. Sami nie jesteśmy w stanie pokonać bariery finansowej, która jest powodem, że Michał nie korzysta już z tej terapii, dlatego prosimy Państwa o wsparcie. Każda złotówka to szansa na powrót do normalnego życia.

PROSIMY POMÓŻCIE NAM PAŃSTWO WYGRAĆ TĘ OKRUTNĄ WALKĘ Z CHOROBĄ, KTÓRA UKRADŁA DZIECIŃSTWO NASZEMU DZIECKU.

Rodzina i najbliżsi Michała zbierają środki na turnus rehabilitacyjny z delfinoterapią. Zebrane środki będą wykorzystane  na pokrycie kosztów tego turnusu.

Zbiórka na rzecz podopiecznego Michała na turnus rehabilitacyjny z delfinoterapią w terminie 5 – 19.07.2016 Turcja/Kusadasi

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dobra Wioska

PKO BANK POLSKI S.A.
74 1440 1387 0000 0000 1289 2926

tytułem:
Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 017 Michał