Jak się zgłosić?

KROK PO KROKU:

Aby otrzymać dokładną  wycenę turnusu z kosztami ubezpieczeń napisz na biuro@dobrawioska.pl i poproś o wycenę, do tego podaj:  wybrany termin (terminy), datę urodzenia dziecka/dzieci, ilość dorosłych oraz preferowane miejsce wylotu (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków).
Aby się zgłosić:

1. Prosimy wypełnić Formularz zgłoszeniowy na delfinoterapię w formacie MS Word ze wskazaniem terminu turnusu.

2. Następnie przesłać go na adres e-mail:  biuro@dobrawioska.pl  wraz z dokumentacją medyczną.

3. Po weryfikacji danych dziecka skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie i wyślemy szczegółową ofertę.

4. Po uzgodnieniu szczegółów pakietu podróżniczego i terapeutycznego przesyłamy mailowo  umowę do podpisania.

Przy podpisaniu umowy wpłaca się zaliczkę 10-30 % wartości pakietu turystycznego do biura podróży oraz 600 EUR zaliczki za delfinoterapię do fundacji. Dopłata do całości następuje na 40 dni przed wylotem.

* Prowadzimy Państwa przez wszystkie etapy przygotowań do wyjazdu. Pomagamy w zakresie: realizacji płatności, opieki na lotnisku i po przylocie do Turcji, opiekę podczas turnusów.


Niezbędne dokumenty medyczne. Prosimy nie przesyłać na nasz adres e-mail skanowanych dokumentów medycznych, wystarczą kserokopie nadesłane listem poleconym.

– Krótki wypis z historii choroby dziecka ewentualnie orzeczenie o niepełnosprawności;

– Zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do delfinoterapii oraz przelotu samolotem. W razie nie dostarczenia rodzice podejmują decyzję o delfinoterapii na własną odpowiedzialność (tak brzmi zapis w umowie);

– Wypisy dotyczące dziecka ze specjalistycznych ośrodków medycznych, w których dziecko pozostaje na obserwacji i leczeniu;

– Wyniki ostatniego badania EEG lub rezonansu magnetycznego (dokonanego nie później, niż 6 miesięcy wstecz) – wskazane przy aktywności padaczkowej;

– Zdjęcie dziecka;

– Inne dokumenty (opinie lekarzy, wyniki badań przez psychologów, logopedów i t.d.)

Zapisy na delfinoterapię przyjmujemy przez cały rok. Okres oczekiwania na delfinoterapię zależy od wolnych terminów, czasami może trwać do 6 miesięcy. Przyjęcie na delfinoterapię następuje po zapoznaniu się z przesłanym Formularzem zgłoszeniowym przez specjalistów fundacji.

Faktury wystawiane są na prośbę klienta w terminie do 2 tygodni od daty wykonania usługi (wyjazdu). Istnieje możliwość rozbicia całości kwoty wyjazdu na kilka mniejszych faktur. Faktury wystawiamy wyłącznie po pisemnym potwierdzeniu od klienta (e-mail), włączając w to dopłaty. W przypadku pobierania należności z subkont w innych fundacjach klient powinien zlecić wystawienie faktury z uwzględnieniem terminów płatności danej fundacji.

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających na delfinoterapię – plik do pobrania.

Skafandry do delfinoterapii (link do Forum):

Mogą być kupione gotowe lub szyte na zamówienie. Kontakty do firm zapewniających szyte na miarę skafandry do delfinoterapii (przy zamówieniu należy podać, że jadą Państwo na delfinoterapię z Fundacją Dobra Wioska oraz dane dziecka i nazwę fundacji z której będzie rozliczana płatność za skafander):
http://www.eques.com.pl
www.oceanpro.pl
http://www.cressi.com; e-mail: g.deregowski@cressi.com, tabela rozmiarów