Aktualna oferta diagnozy i terapii neurologopedycznej

Zapraszamy do skorzystania z turnusów delfinoterapii w Turcji ze specjalną ofertą diagnozy i terapii logopedycznej.

Oferta jest skierowana do dzieci z zaburzeniami rozwoju ogólnego oraz rozwoju mowy, przebywających na turnusach delfinoterapii:  06.07 – 20.07.2018 w Kusadasi, 9.05-23.05.2018,  04-18.10.2018 w Alanyi i obejmuje:

– indywidualną konsultację z rodzicami (nieodpłatną) oraz 5 lub 10 zajęć terapeutycznych po 40 minut skorelowanych z delfinoterapią (zajęcia prowadzone są indywidualnie z pacjentem w obecności rodzica).

W programie indywidualnie dobrane do każdego dziecka:

– ćwiczenia logopedyczne (m.in. artykulacja, emisja głosu, usprawnienie artykulatorów)

– terapia oddechu

– masaż logopedyczny

Na koniec zajęć rodzice otrzymują plan postępowania terapeutycznego po zakończeniu turnusu.

Koszt: 130 zł za 1 zajęcia. Za pakiet 5 zajęć: 550 zł. Za pakiet 10 zajęć 1000 zł.

Terapię prowadzą doświadczeni neurologopedzi, uczestniczący we wspólnie prowadzonych z nami badaniach naukowych dotyczących poprawy komunikacji i mowy pod wpływem delfinoterapii:  dr Małgorzata Konczanin, neurologopeda, mgr Elwira Konczanin – Dołkowska.

Osoby zainteresowane terapią logopedyczną podczas turnusu prosimy o wcześniejsze deklaracje udziału w zajęciach oraz o zabranie ze sobą diagnoz lekarskich.

Zapraszamy także do skorzystania z konsultacji neurologopedy przed rozpoczęciem delfinoterapii w celu przeprowadzenia dokładnej diagnozy. Konsultacje możliwe są w Warszawie, Toruniu oraz Olsztynie po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem fundacji.